Готельний відпочинок

Туроператор по Болгарії Нова Планета пропонує відпочинок на морських курортах даної країни!

Болгарія користується великою популярністю серед туристів. Тут є що подивитися і є де відпочити в літній період. Країна просто зачаровує своїми надзвичайними пейзажними картинами, найчистішими золотими пляжами, різноманітною і знаменитою болгарською кухнею, відомими на весь світ пам’ятками і неосяжною культурою.

На території Болгарії сформувався винятковий біоклімат, що ідеально підходить для пляжного відпочинку та лікування в численних санаторіях. Під час відпочинку на курортах Болгарії Ваші туристи зможуть підтримати і відновити своє здоров’я.

За останні роки відмічено підвищення рівня інфраструктури курортів, з кожним роком відкриваються все більше нових готелів. 

Велика кількість курортів в країні, є безсумнівним плюсом. Чим різноманітніше вибір, тим більше шансів знайти те місце, яке дійсно сподобається!

Відпочинок в Болгарії з туроператором Нова Планета – це завжди щире обслуговування персоналом в готелях та вдало проведена відпустка!

Детальні пропозиції Ви можете проглянути в розділі:

Прайс Online

Надаються ефективні матеріали для покращення рівня знань та росту продаж турпродукту:

Детальні описи по готелях можна розглянути в розділі Довідник

Дитячі табори

Для збірних груп дітей шкільного та підліткового віку організовується відпочинок в дитячих таборах!

При виборі такого відпочинку слід зважати на те, що на території даної країни функціонують як табори так і готелі, що займаються прийомом дітей на основі Children Camps. 

Звичайно туристичний оператор Нова Планета рекомендує саме табори, так як асортимент послуг, стосовно такої програми, суттєво відрізняється від пропозицій готелів, які займаються прийомом дитячих груп. В таборах значно розширена програма занять з дітьми! Табори орієнтовані в першу чергу на прийом дітей спортсменів, надаючи їм підготовлену інфраструктуру з можливостями занять відповідного спортивного напрямку!   

Детальні пропозиції Ви можете проглянути в розділі:

Групові тури

Call Now Button