ДТ Морські Дюни (для дитячих груп)

  • Destination: Болгарія

Міжнародний дитячий табір Морські Дюни Літо 2021 р.

Book Now Ask a Question

 

Курортний комплекс Шкорпіловци розташований в 40 км на південь від міста Варна і в 94 км на північ від міста Бургас. Курорт являє собою поєднання найкрасивішої східної частини гори Стара Планіна, покриту хвойним і широколистяним лісом з великим незайманим пляжем з дрібним піском, місцями покритий дюнами. Тут знаходиться і найдовша пляжна смуга в Болгарії – 12 км дрібного піску, що місцями досягає до 120 м в ширину. Міжнародний дитячий табір «Морські дюни», розташований в к.к. Шкорпіловци і вже більше 5 років дає розвиток курортного комплексу, як один з основних центрів для дитячого туризму в Болгарії. Це відмінний вибір місця відпочинку для ваших дітей. Для спеціалізованих спортивних груп є необхідні споруди та інфраструктура, щоб можна було поєднувати корисне з приємним.

Опис комплексу «Морські дюни»

Міжнародний дитячий табір «Морські дюни» пропонує своїм відвідувачам стандартне і економічне розміщення, яке розподіляється в декількох корпусах. Стандартне розміщення охоплює ділянку 2А і розподіляється в 3-х основних корпусах, будівництво одного з них завершено в 2018 р і 7 бунгало, в яких пропонується аналогічне розміщення. Загальна місткість стандартного розміщення 600 місць. Економічне розміщення здійснюється в бунгало, розташовані на території ділянки 3 із загальною місткістю 135 місць.

Корпус 2А:

– Основний корпус, побудований в 2018 р, має 84 номери по 4 ліжка, 3 номери по 5 ліжок і 7 номерів по 3 ліжка або всього 372 місця. У всіх номерах є самостійна ванна кімната, балкон і кондиціонер.

– Два однотипних корпусу, розташовані протилежно основного корпусу, кожен з яких має 8 номерів по 5 ліжок, 12 номерів по 4 ліжка і 4 номери по 3 ліжка або всього 100 ліжок в кожному будинку. У всіх номерах є самостійна ванна кімната, балкон і кондиціонер.

– 7 бунгало, обладнані 4 ліжками, кожне бунгало має самостійний санвузол і кондиціонер.

 

Економ розміщення – бунгало:

Економічне розміщення має 30 бунгало по 3, 4 і 5 ліжок. Всі приміщення обладнані самостійним санвузлом і кондиціонером.

Інфраструктура, розваги та спорт:

2 відкритих плавальних басейни підлозі олімпійських розмірів 25м x 12,5 м, з відділенням для маленьких дітей, відповідний для спортивно-тренувального процесу. Парасольки і шезлонги біля басейну безкоштовно.

Перший басейн 25м x 12,5 м з 5 доріжками і глибиною 1,20 -1,60м.

Другий басейн 25м x 12,5 м з 6 доріжками і глибиною 1,50 – 2,00 м.

Водне поло;

Мультифункціональний майданчик зі штучним покриттям – баскетбол, волейбол, міні футбол;

Футбольне поле для міні футболу;

1-ий закритий зал: покриття – ламінат, дзеркала, верстати та шведські стінки, з можливістю поставити килим для греко-римської боротьби і бойових мистецтв, розміри 20м х 10м, висота 3м (татамі – чорні з розмірами 196х100 і кольорові з розмірами  150х80);

2-ий закритий зал – КІНОЗАЛ: розміри 13м x 9м;

2 майданчики для пляжного волейболу;

Літня сцена для вечірньої анімації та ін.

∙ Настільний теніс, шахи, дартс, більярд і ін .;

Панорамна дискотека з видом на море;

Власний пляж – пляж знаходиться в 100 метрах від корпусів, там є рятувальна служба. На пляжі безкоштовно надаються тенти.

Дитячий майданчик з гойдалками, придатними для дітей до 10 років;

Wi-Fi – безкоштовно, в загальних частинах готелю;

Медичне обслуговування – 24-годинний медичний кабінет;

Фітнес на вулиці – турніки і бруси;

Приміщення для проведення гуртків;

Кафетерій-бар.

  

Для професійних спортивних груп і проведення змагань, табір має  домовленість зі спортивними спорудами, які знаходяться поблизу – Старо  Оряхово / Долні Чифлік – за доплату:

∙ Футбольне поле – UEFA;

∙ Бігова доріжка;

∙ Зал – різні види спорту;

∙ Тенісний корт;

Розміщення і харчування:

∙ 4-х і 5-місне розміщення для всіх дитячих груп.

∙ Керівники груп розміщуються по троє в номері.

∙ Харчування – табір має основний ресторан з терасою, місткістю 300 місць. Харчування надається по змінах, чотириразове по системі шведський стіл: – (08: 00-10: 00) – Сніданок

– (12: 00-14: 00) – Обід

– (16: 00-17: 00) – Полудень;

– (18: 30-20: 00) – Вечеря

∙ Мінеральна вода – цілодобово.

∙ У ресторані, за графіком під час харчування – сік, чай і вода.

Для отримання вартості та версії для друку – відправте нам Запит

Call Now Button