Є 3 способи для в’їзду в Болгарію без карантину:

  1. 1 Пред’явивши документ про заповнену схему вакцинації проти COVID-19.
    Завершенням графіку вакцинації вважається введення відповідної кількості доз вакцини COVID-19 і закінчення 14-денного періоду з дати введення останньої дози.
    Документ повинен містити імена людини, написані на латині відповідно до документа, що посвідчує особу, з яким він / вона подорожує, дату народження, дати введення відповідних доз вакцини, торгова назва і номер партії вакцини проти COVID-19, найменування виробника / власника реєстраційного посвідчення / сертифіката, країна, в якій вона була видана, назву компетентного органу, що видав його. Список схвалених вакцин знаходиться у вкладенні. Завершенням графіка вакцинації вважається і комбінований прийом однієї дози вакцини Vaxzevria / AZD1222 з однією дозою вакцини Comirnaty / BNT162b2 (Pfizer-BioNTech Covid-19 vaccine).
  2. 2 Пред’явивши документ, що підтверджує позитивний результат тесту полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на антиген на COVID-19 – для осіб, хворих на COVID-19 в період з 15 по 180 день з дати проведеного дослідження, вписаних в документі. Документ повинен містити імена людини відповідно до документа, що посвідчує особу, з яким він / вона подорожує, дані про медичний заклад, який проводив тест (ім’я, адреса або інші контактні дані), дату тесту полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на антиген для COVID -19 – написаному латинською мовою: – про метод (PCR або RAT) і позитивному результаті (Positive), що дозволяють інтерпретувати даний документ.
  3. 3 Пред’явивши документ, який показує негативний результат тесту полімеразної ланцюгової реакції, проведеного за 72 години до в’їзду в країну, або негативний результат експрес-тесту на антигени, проведеного за 48 годин до в’їзду в країну для виявлення COVID-19 на дату проведення дослідження, внесену в документ. Документ повинен містити імена людини згідно з документом, що посвідчує особу, з яким він / вона подорожує, дані про медичний заклад, який проводив обстеження (ім’я, адреса або інші контактні дані), дату обстеження, написані латинською методом (ПЛР) або експрес-тест на антиген (зі списку схвалених тестів на антиген) з негативним результатом (Negative), що дозволяє інтерпретувати документ.

Діти до 5 років (до 4,99 років) допускаються без тесту

zapoved-rd-01-374-27-04-2021